Güçlen (200g)
Güçlen (200g)
Güçlen (200g)

Güçlen (200g) (gcln)

Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)

Güçlen, içindeki Polen, Fındık Ezmesi, Sırgan Tohumu, Çiçek ve Kestane Balı Karışımı ile vücuda direnç ve bağışıklık kazandırır. Yan etkisi yok şifasi çoktur.

     ÜRÜN İÇERİĞİ

-Polen

-Fındık Ezmesi

-Isırgan Tohumu

-Çiçek ve Kestane Balı Karışımı

     HAZIRLANIŞI

Kestaneliklerde bulunan arı kovanları, arıların kestane çiçeklerinden aldıkları polenleri bala dönüştürmesinin ardından, yarısı kestane balı ile dolan bal çerçeveleri 1000 rakımlı yaylaya çıkarıldı. Yaylada bulunan çiçek florasından ise bal çerçevelerinin geri kalanoı arılar tarafından dolduruldu. Bu özel bal karışımının içine %6 sırgan tohumu, %4 polen, %60 fındık eklenerek şifa kaynağı, başka yerde benzeri bulunmayan GÜÇLEN ortaya çıktı.

        FAYDALARI

-Fındık, bağışıklık sistemini güçlendirir, kalbi, beyni ve damarları korur.Fındık bir magnezyum kaynağıdır. Magnezyum, vücuda giren ve çıkan kalsiyum miktarının düzenlenmesinde çok önemli bir rol oynar.

-Polen, amino asitler, vitaminler, yağlar ve diğer 250 aktif bileseni ile doping etkisi yapar.

-Sırgan Tohumu, antiseptik özelliği ile hastaliklardan korur, karaciger başta olmak üzere tüm organlarda toksinleri giderir.

-Kestane Balı, güçlü antioksidan özellikleri bulunduğundan vücuttan mikropların uzaklaşmasını sağlıyor, vücudu temizliyor.

-Çiçek Balı, Antibiyotik özelliğe sahip olmasıyla da bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizde fayda sağlar.

 

Benzer Ürünler