İncir Sirkesi (500ml)
İncir Sirkesi (500ml)

İncir Sirkesi (500ml) (srk07)

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)

Bünyemizi ve bağışıklık sistemimizi güçlendiren, kemik erimelerine karşı koruma sağlayan,insan sağlığının dostu, vazgeçilmez mucizevi bir besin kaynağıdır Kullanıldığı her yemeğin besin değerini en üst düzeye çıkaran, salataların aromasına tavan yaptıran mükemmel bir katkı ve gerçek bir şifa kaynağıdır. 

Hızlı metabolizma

İncir sirkesi metabolizmanın hızını ve yağ kaybını arttırdığı kanıtlanan harika bir besindir. Kalsiyum, demir, mangan ve fosfor kaynağıdır. İncir sirkesinin, iştahı bastırıp, doygunluk hissini arttırdığı ve doğal olarak kilo kaybına yol açtığı bilinmektedir.

Bağışıklık gücü

İncir sirkesi, vücudumuzda serbest radikal hasarını azalttığı ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği kanıtlanmış antioksidanlar ve polifenollerle doludur. 

Yaşlanma karşıtı

İncir sirkesinin yaşlanmaya karşı güçlü bir etkisinin olduğu ve insanlara enerji  verdiğine dair inanış yaygındır. İncir sirkesi, barındırdığı antioksidanlar, vitaminler ve mineraller sayesinde hücrelerin sağlıklı, canlı ve genç kalmasını sağlar. Kırışıklık, sarkan cilt ve saç dökülmesi gibi yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. 

Benzer Ürünler