Erik Sirkesi (500 ml)
Erik Sirkesi (500 ml)

Erik Sirkesi (500 ml) (SRK005)

Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)

Havrano erik sirkesi güçlü bir antioksidan olan kırmızı eriklerden, doğal fermantasyonla üretilmiştir. Mutfağınızda bulunduracağınız özel lezzetlerin başında gelecek olan bu ürün, salata, piyaz, et ve balık marinasyonlarına doyumsuz bir tat bırakmanın yanında yemek tariflerinizin en güzel tamamlayıcılarından biri olacak.

 

Ateşli rahatsızlıklarda vücut ateşinin düşürülmesine yardımcıdır. Faydası, çeşidi gibi çok fazla olan bir meyve sirkesi
Her çeşit yemekler ve salatalara lezzet kazandıran, besin değeri yüksek, güçlü bir antioksidandır. Vücut direncini arttırır ve şifa kaynağı olarak bilinir.

Allerjim var

Erik sirkesi, içerdiği vitamin ve mineraller ile allerjik hastalıklara, gribal enfeksiyonlara ve buna benzer virüslere karşı etkili bir antioksidan etkiye sahiptir.

Rahatlatan etki

Erik sirkesi; hazımsızlığı, kabızlığı, karın ağrılarını ve mide bulantılarını rahatlatıcı etkisiyle giderir. Sindirimi kolaylaştırır. Sindirim sistemini güçlendirir. Sindirim sisteminde yer alan faydalı bakterilerin (probiyotik) çoğalmasını sağlar. 

Ateşli

Erik sirkesinin yüksek ateşli durumlarda ateş düşürücü olarak kullanımı yaygındır. 

Kireçlenme

Barındırdığı mineraller sayesinde eklem bölgelerindeki kireçlenmelere fayda sağlar ve kemik sağlığını olumlu yönde etkiler. Kemik erimelerini yavaşlatır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR