Kırmızı Üzüm Sirkesi (500 ml)
Kırmızı Üzüm Sirkesi (500 ml)

Kırmızı Üzüm Sirkesi (500 ml) (SRK003)

Fiyat : ₺184,00(KDV Dahil)

Üzümlerin doğal fermantasyonu ile elde edilen özel bir ürün olan Havrano kırmızı üzüm sirkesi, aromasıyla lezzetleri zenginleştiren sofralarımızın klasik bir ürünüdür. Geniş bir yelpazede kullanılan üzüm sirkenizi salata tarifleriniz başta olmak üzere özel reçetelerinizin tamamlayıcısı olarak da kullanabilirsiniz.

 

Üzüm sirkesi; turşu yapımında, salatalarda, çorbalarda veya yemeklerde kullanımının yanında, zayıflama, cilt bakımı, saç bakımı ve daha birçok alanda da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Doğal üzüm sirkesi antioksidan içeriğe sahiptir.

Kiloyla sorunum var

Doğal üzüm sirkesinin vücutta bulunan yağları yakma özelliği vardır. Açlık hormonlarının salınımını engelleyerek kilo kaybına yardımcı olur. 

Diş eti

Üzüm sirkesini bir bardak suyla karıştırarak gargara yapmak, diş eti rahatsızlıklarını önler, ağız içindeki enfeksiyonları kısa sürede yok eder, ağız kokularını giderir. Üzüm sirkesi diş etlerinin toparlanmasına  ve dişlerin beyazlamasında etkili bir yardımcıdır. 

Ağrı uzmanı

Üzüm sirkesi doğal güçlü bir ağrı kesici olarak son derece faydalıdır. Kas ve kemik ağrılarını kısa sürede giderir.
Diş ağrısı ve boğaz ağrıları için üzüm sirkesi ile gargara yapmak, ağrının giderilmesine yardımcı olacaktır.

Problemli saçlar

Üzüm sirkesi saçlarla ilgili bir çok problemi gidermeye yardımcı olur. (kepek, saç derisindeki kaşıntılar, saçlarda canlılık, parlaklık, nem dengesinin sağlanması, saç dökülmesi vb.)

Sağlıklı ciltler 

Üzüm sirkesi, özellikle ciltler için çok faydalıdır. Yağlı cilde sahip kişilerin cildindeki yağ oranını azaltır. Doğal bir tonik olarak kullanabileceğiniz üzüm sirkesini
suyla seyreltip cildinize düzenli olarak uyguladığınız takdirde sivilcelerin, (akne) siyah nokta, ve lekelerin kısa süre sonra ortadan kaybolduğunu cildinizin temizlendiğini göreceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR