Biberiye Yağı 10cc
Biberiye Yağı 10cc
Biberiye Yağı 10cc
Biberiye Yağı 10cc

Biberiye Yağı (10cc) (BBRYYAĞ1)

Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)

Biberiye yağı, fesleğen, lavanta ve ada çayı ailesinin bir üyesi olarak karşımıza çıkan biberiye bitkisinin yapraklarından elde edilen keskin odun kokusu barındıran bir yağdır.

 

Biberiye Yağı Ne İşe Yarar?

Biberiye yağının kimyasal yapısı, özellikle yağı bulunduğunuz ortama dağıttığınızda hem enerji verici hem de yatıştırıcı olabilen yenileyici özelliklere sahiptir.

Biberiye bitkisi için en yaygın uygulama yemek pişirmedir. Biberiye gerektiren favori bir tarifiniz varsa, lezzet katmak veya sağlıklı sindirimi desteklemek için etlere veya geleneksel mezelere kolayca 1-2 damla biberiye yağı ekleyebilirsiniz.

Biberiye yağı, ara sıra yorgunluğu ve sinir gerginliğini azaltmaya yardımcı olmak için dahili olarak alınabilir. Bir bardak suya birkaç damla birkaç damla biberiye yağı ekleyebilirsiniz.

Biberiye yağı dolgun, sağlıklı görünen saçlar için yardımcı olabilir. Dolgun bir görünüm elde etmek istediğinizde, uyarıcı bir saç derisi masajı yaparken biberiye yağı kullanmayı düşünebilirsiniz.

Canlandırıcı kokusu ve yenileyici özellikleri nedeniyle biberiye yağı genellikle masaj için kullanılabilir. Rahatlatıcı bir masaj istediğinizde, stresi azaltmak için lavanta ile Biberiye yağını karıştırabilirsiniz.

Biberiye yağının kimyasal yapısı, aynı zamanda böcekleri uzaklaştırmaya da yardımcı olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR