Energy Uçucu Yağ Karışımı (10ml)
Energy Uçucu Yağ Karışımı (10ml)
Energy Uçucu Yağ Karışımı (10ml)
Energy Uçucu Yağ Karışımı (10ml)

Energy Uçucu Yağ Karışımı (10ml) (energy)

Fiyat : ₺320,00(KDV Dahil)

Tıbbi Nane, Bergamot, Akgünlük, Tarçın ve Karanfil uçucu yağlarının özel bir karışımıdır. 

Genel Bilgi

Tıbbi Nane, Bergamot, Akgünlük, Tarçın ve Karanfil uçucu yağlarının özel bir karışımıdır. Tıbbi nane yağının enerjik ve canlılık verici etkisi aromaterapide sıklıkla kullanılır. Bergamot uçucu yağ endişeli duyguları dağıtabilir narenciye yağları arasında benzersizdir. Akgünlük uçucu yağı uzun bir çalışma gününün ardından rahatlatıcı bir etki için kullanılır. Tarçın ve karanfil uçucu yağı da enerji verici özeelikleri ile bilinir. Bu karışım içinde bulunan uçucu yağlar sizi enerjik hale getirecek ve zıplatacaktır.

Kullanım Önerileri

• Düşük enerji seviyenizi yükseltmek  ve öğleden sonra enerji düşüşünü engellemek için FitoBio Energy uçucu yağ karışımını buhurdanlıkta veya elektrikli difüzörde suya 3-4 damla damlatarak kokusunun yayılmasını sağlayabilirsiniz. Canlandırıcı etkisi için derinlemesine nefes alarak koklayın.

• Enerji verici etki için yakanıza 2-3 damla damlatabilirsiniz.

• Boyun veya bilek bölgelerinize soğuk sıkım baz yağ ile seyrelterek uygulayın.

Kullanım şekli

Aromatik kokulandırma: Buhurdanlıkta veya elektrikli difüzörde 3-4 damla kullanılır.

Cilde uygulama: Cilt hassasiyetini en aza indirmek için soğuk sıkım bir baz yağ ile seyreltin ve sonra gereken bölgeye uygulayın.

Uyarılar

Cilt hassasiyeti yapabilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Göze, iç kulağa ve hassas bölgelere temastan kaçınınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR