Love Uçucu Yağ Karışımı (10ml)
Love Uçucu Yağ Karışımı (10ml)
Love Uçucu Yağ Karışımı (10ml)
Love Uçucu Yağ Karışımı (10ml)

Love Uçucu Yağ Karışımı (10ml) (love)

Fiyat : ₺900,00(KDV Dahil)

Paçuli, Ylang Ylang, Gül, Itır ve Karabiber uçucu yağlarının özel bir karışımıdır.

Genel Bilgi

Paçuli, Ylang Ylang, Gül, Itır ve Karabiber uçucu yağlarının özel bir karışımıdırAromaterapide; Paçuli duygular üzerinde dengeleyici bir etki sağlar, Ylang Ylang uçucu yağı ise gerginliği, stresi azaltır ve olumlu bir ruh hali oluşturur. Gün boyunca ruh halini yükseltmek ve enerjinizi artırmak için gül uçucu yağı karışımda yer alır. Itır, duygular üzerinde dengeleyici bir etkiye sahiptir ve kalp çakrasının açılmasına yardımcı olur. Karabiber uçucu yağı, gergin duyguları yatıştırmaya yardımcı olabilir. Bu karışım içinde bulunan uçucu yağlar sizde olumlu ve dengeli  bir ruh hali oluşturarak kalp çakranızı açacaktır.

Kullanım Önerileri

• Olumlu ve dengeli  bir ruh hali oluşturarak kalp çakranızı açmak için FitoBio Love uçucu yağ karışımını buhurdanlıkta veya elektrikli difüzörde suya 3-4 damla damlatarak kokusunun yayılmasını sağlayabilirsiniz. Etkileri sağlamak için derinlemesine nefes alarak koklayın.

• Olumlu bir ruh hali oluşturmak için yakanıza veya boynunuza 2-3 damla damlatabilirsiniz.

• Boyun veya bilek bölgelerinize soğuk sıkım baz yağ ile seyrelterek uygulayın.

Kullanım şekli ve Yararları

Aromatik kokulandırma: Buhurdanlıkta veya elektrikli difüzörde 3-4 damla kullanılır.

Cilde uygulama: Cilt hassasiyetini en aza indirmek için soğuk sıkım bir baz yağ ile seyreltin ve sonra gereken bölgeye uygulayın.

Uyarılar

Cilt hassasiyeti yapabilir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Göze, iç kulağa ve hassas bölgelere temastan kaçınınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR